Jak wybrać auto dla siebie? Czy będziemy mieli ograniczone możliwości?

Nie będziemy musieli absolutnie się ograniczać. Wszystko zależy jedynie od tego, jak bardzo zależy nam na czasie. Firmy udzielające takich kredytów bez BIK i leasingu bez weryfikacji w BIK najczęściej mają w ofercie przygotowany zestaw samochodów, które są gotowe praktycznie od ręki.

W naszej firmie można wybrać spośród kilkudziesięciu modeli pojazdów, pośród których bez trudu znajdziemy zarówno małe samochody, pojazdy dostawcze, a także SUVy.

Wszystkie takie samochody są serwisowane w ASO i pochodzą z pewnych, bezpiecznych źródeł. To auta sprawdzone, w doskonałym stanie technicznym. W przypadku wyboru samochodów z innego źródła, wydłuża się jedynie czas oczekiwania, który w takiej sytuacji zwykle oscyluje w okolicy dwóch tygodni.

Istotną kwestią jest forma rozliczenia ze sprzedawcą samochodu. Pojazd taki musi zostać sprzedany na fakturę VAT (nie fakturę VAT-marża). To w pewnym stopniu ogranicza wybór sprzedawców i dilerów samochodowych, ale dla większości klientów nie jest to poważne utrudnienie.

W dalszej kolejności sprawy nabierają tempa. Wystarczy zgłoszenie się do nas, a my zajmiemy się wszystkimi pozostałymi formalnościami. Jako specjaliści w tej dziedzinie zapewniamy pełną opiekę nad kwestiami prawnymi. Klient musi jedynie okazać zaświadczenie o niekaralności oraz dokumenty tożsamości, wraz z prawem jazdy.

Następnie to my pozyskujemy auto, na które zdecydował się klient i rozpoczynamy współpracę.